Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon 3 fázisú közvetlen digitális fogyasztásmérő MODBUS 7modul TVOF37MOD
Műszaki adatok 400VAC / 10(100)A
2-3 munkanap
Várható szállítás:
2026. május 18.
Legkedvezőbb szállítási díj:
1.250 Ft
Hűségpontok
271
Műszaki adatok 400VAC / 10(100)A
Rendelés
házhozszállítással
Gyors és kényelmes házhozszállítás, a választás a tiéd: MPL vagy GLS futárszolgálattal.
Személyes
átvétel
Rendelésed személyesen telephelyünkön is átvehető, munkanapokon 8 és 16 óra között.
Kézbesítés
csomagautomatába
Válaszd a csomagautomatát és vedd át rendelésed rugalmasan, a nap bármely időszakában.
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| Cikkszám | TVOF37MOD |
| Számláló típusa | elektronikus |
| Névleges áram (In) | 100A |
| Maximális áram (Imax) | 120A |
| Névleges feszültség (Un) N-L | 230V |
| Névleges feszültség (Un) L-L | 400V |
| Frekvencia | 50Hz |
| Pólustípus | 3-vezetékes |
| Energiatípus | hatásos teljesítmény |
| Alkalmas | vételező |
| Tarifa kivitel | 1-tarifás |
| Impulzuskimenet | elektromos |
| Impulzustípus | S0 |
| Impulzus-részlet | 400 Imp/kWh (kvarh) |
| Jelzés fajtája | digitális |
| Állások száma | 6 |
| Gyártó | Tracon |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
További ajánlatunk
Anco kompakt digitális fogyasztásmérő dugaljba 321301
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.879 Ft
Virone EM-2 1 fázisú digitális fogyasztásmérő DIN sínre 40A
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.350 Ft
Anco 1 fázisú (pólusú) digitális fogyasztásmérő (almérő) DIN sínre 321562
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.652 Ft
Virone fogyasztásmérő 3 fázis 80A digitális DIN sínre EM-3
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
15.201 Ft
Orno 3 fázisú hitelesített digitális almérő DIN sínre OR-WE-520
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
17.622 Ft
Orno 1 fázisú hitelesített (pólusú) digitális fogyasztásmérő (almérő) DIN sínre OR-WE-521
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
7.303 Ft
Orno kompakt digitális fogyasztásmérő dugaljba OR-WAT-435(GS)
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
5.768 Ft
Anco 3 fázisú (pólusú) digitális fogyasztásmérő (almérő) DIN sínre 321563
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
19.050 Ft
Tracon 1 fázisú közvetlen digitális fogyasztásmérő 230V AC / 5(40) A TVOF11
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.163 Ft
Tracon 3 fázisú közvetlen digitális fogyasztásmérő 7 modul 230V AC / 10(100)A TVOF37
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
22.931 Ft
Tracon 1 fázisú közvetlen digitális fogyasztásmérő 2 modul 230V AC / 10(60) A TVOF12
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
10.202 Ft
Delight Smart konnektor fogyasztásmérővel Amazon Alexa Google Home, Siri, IFTTT kompatibilitás 55359B
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.416 Ft
Anco 1 fázisú fogyasztásmérő 10/40A (felújított almérő) 321176
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.546 Ft
Anco 3 fázisú fogyasztásmérő 10/40A (felújított almérő)
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
8.589 Ft
KOPP 192200011 1 fázisú fogyasztásmérő 10/30A
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Eredeti ár:
7.202 Ft
Akciós ár:
6.389 Ft
Kedvezmény:
-11%
Delight Fogyasztásmérő költségszámítás funkcióval 20296
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
3.416 Ft
Anco kompakt digitális fogyasztásmérő dugaljba 2 tarifás 321613
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.101 Ft
GAO 3 fázisú (pólusú) digitális fogyasztásmérő (almérő) DIN sínre 5257H
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
19.993 Ft
GAO 1 fázisú (pólusú) digitális fogyasztásmérő ( almérő ) DIN sínre 5256H
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
6.944 Ft
Home EM 04 fogyasztásmérő, fogyasztás és költség ellenőrzése, teljesítmény, feszültség, áramerősség, fogyasztás, költségek kijelzése, 250 V, 3680 W EM 04
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.597 Ft
Delight Fogyasztásmérő költségszámítás funkcióval 3680W 20296B
Készleten
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
4.102 Ft
Gao 5261H 3 pólusú elektromechanikus almérő fogyasztásmérő DIN sínre pattintható nem hitelesített
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
18.088 Ft
Tracon fogyasztásmérő 1 fázisú közvetlen 100A 4 modul TVOF14
2-3 munkanap
Várható szállítás:2026. május 18.
Ár:
9.235 Ft
Ultratech fogyasztásmérő nagyméretű kijelzővel 230V 16A PM164
Nem elérhető
Várható szállítás:2026. augusztus 07.
Ár:
3.586 Ft