Ez a webhely sütiket használ a felhasználói élmény növelése érdekében. Kérjük, engedélyezze a látogatáselemzést, hogy hatékonyabban tudjuk fejleszteni szolgáltatásunk, illetve engedélyezze az érdeklődésének megfelelő reklámok megjelenítését támogató („marketing”) sütiket is. Amennyiben a későbbiekben mégsem szeretne a http://www.vilagitascenter.hu weboldalunkról sütiket fogadni, akkor használhatja ezt az eszközt arra, hogy kikapcsolja a választott kategóriákat.
Tájékoztatjuk, hogy a választás eltárolásához egy cookie-t kell használnunk, hogy legközelebb is emlékezzünk, ha ebben a böngészőben nyitja meg weboldalunkat. Részletek a Cookie-k kezeléséről : Tájékoztató s "sütik" alkalmazásáról
Tracon fogyasztásmérő 1 fázisú közvetlen 100A 4 modul TVOF14
A TVO- típusú fogyasztásmérők olyan egytarifás fogyasztásmérők, melyek kialakításuknál fogva almérésre alkalmasak. A hatásos villamos teljesítményfogyasztást mérik közvetlenül a hálózatokban. A fogyasztásmérők pontosan közvetítik a lakások, fűtések vagy gépek energiafogyasztását. A fogyasztás távleolvasását és távkijelzését a feszültségmentes kontaktus biztosítja. A kimenő impulzusok közvetlenül a fogyasztott energiát jelzik. A készüléket kizárólag beltéri használatra tervezték. Kültéri installáció esetén figyelni kell arra, hogy a készüléket csak megfelelő IP védettségű kapcsolószekrénybe lehet beépíteni! Valamint figyelni kell arra, hogy a környezeti hőmérséklet -10 °C − +50 °C között maradjon és a relatív páratartalom ne haladja meg a 90%-ot, mivel a készülék nem áll ellen korróziót okozó párának, penésznek, harmatnak. Olyan környezetben ahol villámcsapások száma nagy, gondoskodni kell a berendezés megfelelő túlfeszültség és villámvédelméről. A készülékek megfelelnek az MSZ EN 62052-11 és a MSZ EN 62053-21 előírásoknak.
A TVO- típusú fogyasztásmérők olyan egytarifás fogyasztásmérők, melyek kialakításuknál fogva almérésre alkalmasak. A hatásos villamos teljesítményfogyasztást mérik közvetlenül a hálózatokban. A fogyasztásmérők pontosan közvetítik a lakások, fűtések vagy gépek energiafogyasztását. A fogyasztás távleolvasását és távkijelzését a feszültségmentes kontaktus biztosítja. A kimenő impulzusok közvetlenül a fogyasztott energiát jelzik. A készüléket kizárólag beltéri használatra tervezték. Kültéri installáció esetén figyelni kell arra, hogy a készüléket csak megfelelő IP védettségű kapcsolószekrénybe lehet beépíteni! Valamint figyelni kell arra, hogy a környezeti hőmérséklet -10 °C − +50 °C között maradjon és a relatív páratartalom ne haladja meg a 90%-ot, mivel a készülék nem áll ellen korróziót okozó párának, penésznek, harmatnak. Olyan környezetben ahol villámcsapások száma nagy, gondoskodni kell a berendezés megfelelő túlfeszültség és villámvédelméről. A készülékek megfelelnek az MSZ EN 62052-11 és a MSZ EN 62053-21 előírásoknak.
Rendelés
házhozszállítással
Személyes
átvétel
Kézbesítés
csomagautomatába
Termékfülek
Paraméterek
| Tulajdonság | Érték |
|---|---|
| névleges feszültség | 230V |
| névleges frekvencia | 50 Hz |
| névleges áram | 100A |
| pólustípus | 1 fázisú |
| kivitel | direkt |
| modul szélesség | 4 modul |
| impulzus kimenet | 1600 imp/kWh |
| jelzés típusa | digitális |
| IP védelem | IP40 |
| beköthető vezetékkeresztmetszet | 50 mm2 (tömör), 35 mm2 (sodrott) |
| szélesség | 76 mm |
| mélység | 65 mm |
| magasság | 100 mm |